Ditta

Ditta 

Jest 61 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 61 elementów

Ditta Zimmermann to polska marka, dedykowaną kobietom, które, podążając za trendami, pragną zachować swój indywidualny styl. Wszystkie elementy składowe biżuterii są wykonywane ręcznie w pracowni jubilerskiej w Gdyni. To właśnie tam rozpoczyna się historia unikatowych ozdób.

Doświadczenie

Przez wiele lat projektowania Ditta Zimmermann stworzyła swój własny rozpoznawalny styl. Nie skupia się jednak na jednym nurcie, ponieważ oznaczałoby to rezygnację z kreatywności, a kreatywność wyraża jej charyzmatyczną osobowość. Dzięki doświadczeniu tworzy projekty, które wyróżniają się i przyciągają spojrzenia. Połączenie wysokiej jakości materiałów z wyjątkowym designem, sprawia, że biżuteria projektantki staje się prawdziwym dziełem sztuki.

Projektowanie

Być otwartym na świat i jego różnorodność, pozostając wciąż wiernym sobie. Bawić się modą, nie rezygnując ze swoich idei, które są punktem wyjścia. To motta, które towarzyszyły projektantce przez wiele lat projektowania. Biżuteria Ditty Zimmermann jest tworzona z myślą o wyrafinowanych potrzebach każdej kobiety. To nie tylko modny dodatek, ale również wyjątkowy przedmiot, który ma przynosić radość.

Pasja

Projektantka wierzy w możliwość połączenia mody i sztuki. Nieustanne szukanie kompromisu między nimi sprawia, że tworzone przez nią ozdoby są produktami unikatowymi, jedynymi w swoim rodzaju. Największą nagrodą dla Ditty Zimmermann jest zwrócenie uwagi odbiorcy, moment refleksji i związane z nim emocje.

Inspiracje

Ditta Zimmermann jest przekonana, że najpiękniejsza prawdą i sztuką jest kobieta. Swoje projekty dedykuje w szczególności miłośniczkom samodzielnego i świadomego kreowania własnego stylu. To właśnie kobiecość jest motywem przewodnim, niewyczerpanym źródłem inspiracji. Dzięki temu biżuteria projektantki jest zarazem szlachetna i zmysłowa.

Przejdź do góry