Pierścionek akrylowy w kolorze lazurowym M2

M2 STREET LINE 4 lazurowy akry

125,00 zł

-50%

250,00 zł

14

Darmowa dostawa Darmowa dostawa dotyczy zamówień na kwotę powyżej 200zł, płatnych przelewem na konto (nie dotyczy płatności kurierowi). Wysyłka realizowana jest przez firmę kurierską UPS. Ozdobne opakowanie Wszystkie nasze zamówienia pakujemy w eleganckie pudełko i ozdobną torbę podarunkową. Nowość

Karta

Dla kogo Dla Niej
Kruszec srebro
Próba srebro próby 925
Kolor kruszcu biały

Więcej informacji

  • Asortyment: Pierścionek
  • Surowiec: Srebro i akryl
  • Kolor surowca: Srebrny i lazurowy
  • Próba: 925
  • Zdobienie: Okazały pierścionek ze srebrnym tunelem otoczony akrylową bryłą
  • Wymiary: wysokość pierścionka 3,5 cm, szerokość bryły 2,8 x 2,8 cm

Pierścionek unikatowy z kolekcji Ostrowski Design stworzony z żywicy akrylowej w kolorze lazurowym. 

Środek czyli obrączka wykonana ze srebra próby 925.

OSTROWSKI-DESIGN

Jacek Ostrowski, gdański artysta który stoi za marką OSTROWSKI-DESIGN, jest absolwentem Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Koszalińskiej. Projektowaniem biżuterii zajmuje się od roku 1999. Jest głównym designerem w  założonej prze siebie pracowni OSTROWSKI-DESIGN.
 
Jacek Ostrowski to jeden z najbardziej dynamicznych i kreatywnych twórców młodego pokolenia. Projektuje nowoczesną i awangardową biżuterię dla odważnych kobiet, które lubią przyciągać swoją uwagę ekstrawagancją i eleganckim stylem. Projekty Ostrowskiego zdominowane są przez geometrię kształtu, symetrię i rytm. Wykonane są głównie ze srebra, kolorowego akrylu, kryształów Swarovski i bursztynu.

Jego biżuteria cieszy się uznaniem na całym świecie. Prace Jacka Ostrowskiego można podziwiać na pokazach i wystawach w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Produkty powiązane

Przejdź do góry