Pierścionek 1 turkusowy akryl+Swarovski M2 STREET LINE 1 turkusowy akr próba 925

M2 STREET LINE 1 turkusowy akr

219,00 zł

-50%

438,00 zł

Jak zmierzyć rozmiar obrączki i pierścionka? Produkt z darmową dostawą Darmowa dostawa dotyczy zamówień na kwotę powyżej 200zł, płatnych przelewem na konto (nie dotyczy płatności kurierowi). Wysyłka realizowana jest przez firmę kurierską UPS. Ozdobne opakowanie Wszystkie nasze zamówienia pakujemy w eleganckie pudełko i ozdobną torbę podarunkową.

Karta

Nr. katalogowy M2 STREET LINE 1 turkusowy akr
Rozmiar 16
Kruszec srebro próby 925
Waga 33,30 g
Kolor kruszcu -

Więcej informacji

Pierścionek 1 turkusowy akryl+Swarovski próba 925

Kultowy pierścień z kolekcji Big Ring OSTROWSKI-DESIGN w kolorze miętowym z dużym kwadratowym kryształem. Biżuteria to połączenie żywicy industrialnej, srebra próby 925 z kryształem. Kolor pierścionka w rzeczywistości może delikatnie się różnić od widocznego na zdjęciu.

Wymiary: 30 mm x 17 mm (szerokość obrączki) x 47 mm (wysokość całego pierścionka)

 

OSTROWSKI-DESIGN

Jacek Ostrowski, gdański artysta który stoi za marką OSTROWSKI-DESIGN, jest absolwentem Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Koszalińskiej. Projektowaniem biżuterii zajmuje się od roku 1999. Jest głównym designerem w  założonej prze siebie pracowni OSTROWSKI-DESIGN.
 
Jacek Ostrowski to jeden z najbardziej dynamicznych i kreatywnych twórców młodego pokolenia. Projektuje nowoczesną i awangardową biżuterię dla odważnych kobiet, które lubią przyciągać swoją uwagę ekstrawagancją i eleganckim stylem. Projekty Ostrowskiego zdominowane są przez geometrię kształtu, symetrię i rytm. Wykonane są głównie ze srebra, kolorowego akrylu, kryształów Swarovski i bursztynu.

Jego biżuteria cieszy się uznaniem na całym świecie. Prace Jacka Ostrowskiego można podziwiać na pokazach i wystawach w Polsce i poza granicami naszego kraju. 

Recenzje

Napisz recenzję

Pierścionek 1 turkusowy akryl+Swarovski M2 STREET LINE 1 turkusowy akr próba 925

Pierścionek 1 turkusowy akryl+Swarovski M2 STREET LINE 1 turkusowy akr próba 925

Produkty powiązane

Przejdź do góry