Pierścionek Street Line zielony M2

M2 STREET LINE 2 seledynowy ak

110,00 zł

-50%

220,00 zł

Darmowa dostawa Darmowa dostawa dotyczy zamówień na kwotę powyżej 200zł, płatnych przelewem na konto (nie dotyczy płatności kurierowi). Wysyłka realizowana jest przez firmę kurierską UPS. Ozdobne opakowanie Wszystkie nasze zamówienia pakujemy w eleganckie pudełko i ozdobną torbę podarunkową. Nowość

Karta

Dla kogo Dla Niej
Kruszec srebro
Próba srebro próby 925

Więcej informacji

Pierścień z kolekcji Street Line OSTROWSKI-DESIGN w kolorze zielonym. Biżuteria to połączenie żywicy industrialnej, srebra próby 925 z kryształem Swarovski®. Kolor pierścionka w rzeczywistości może delikatnie się różnić od widocznego na zdjęciu.

Waga: 9 g
Wymiary: 31 mm x 6 mm (szerokość obrączki) x 40 mm (wysokość całego pierścionka)

 

 

OSTROWSKI-DESIGN

Jacek Ostrowski, gdański artysta który stoi za marką OSTROWSKI-DESIGN, jest absolwentem Instytutu Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Koszalińskiej. Projektowaniem biżuterii zajmuje się od roku 1999. Jest głównym designerem w  założonej prze siebie pracowni OSTROWSKI-DESIGN.
 
Jacek Ostrowski to jeden z najbardziej dynamicznych i kreatywnych twórców młodego pokolenia. Projektuje nowoczesną i awangardową biżuterię dla odważnych kobiet, które lubią przyciągać swoją uwagę ekstrawagancją i eleganckim stylem. Projekty Ostrowskiego zdominowane są przez geometrię kształtu, symetrię i rytm. Wykonane są głównie ze srebra, kolorowego akrylu, kryształów Swarovski i bursztynu.

Jego biżuteria cieszy się uznaniem na całym świecie. Prace Jacka Ostrowskiego można podziwiać na pokazach i wystawach w Polsce i poza granicami naszego kraju. 

 

Produkty powiązane

Przejdź do góry