Bon Jubilerski

Bon Jubilerski

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Bon jubilerski alternatywa na trafiony prezent. 

Jubiler sezam to rodzinna firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1994 roku, działająca po dziś dzień na terenie województwa małopolskiego. Ta prężnie działająca, nieustannie rozwijająca się regionalna sieć posiada w swoim dorobku 11 salonów jubilerskich. Na tle licznej konkurencji wyróżniająca się indywidualnym podejściem do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Jak wskazuje nazwa Jubiler Sezam to baśniowa kraina, która przenosi swoich klientów do skarbnicy różnorodnych, niepowtarzalnych wyjątkowych rarytasów biżuteryjnych. Firma dbając o swój wizerunek posiada w swojej ofercie produkty najwyższej jakości, od polskich i zagranicznych producentów wciąż poszerza swoją ofertę, aby posiadać atrakcyjne i doceniane przez stałych i nowych klientów produkty. Oferta jubiler Sezam to doskonałej jakości biżuteria złota, srebra niejednokrotnie zdobiona wspaniale połyskującymi kamieniami szlachetnymi i syntetycznymi, wysokiej jakości markowe zegarki, ponad 500 modeli obrączek tworzonych z pasją i precyzją wykonania przez rzemieślników jubilerskich. Ta bogata oferta jednak byłaby niekompletna gdyby nie wprowadzony fenomenalny produkt jakim jest voucher na biżuterię. Ten rewelacyjny pomysł szybko znalazł wielu odbiorców i nieustannie cieszy się ogromnym powodzeniem pośród klientów, jest wybierany na różne okazje.

Bon na biżuterię oferta skierowana do wszystkich klientów.

Jubiler Sezam w swojej ofercie posiada zbiór różnorodnych propozycji prezentowych w najlepszej cenie. Jednakże gdy brakuje nam pomysłu na idealny prezent wtedy rewelacyjnym rozwiązaniem będzie decyzja na zakup bon jubilerski. To idealny pomysł na podarunek, doskonała alternatywa na gwarantowany, trafiony prezent dla obdarowanej osoby. Szczęśliwy posiadacz bonu może wymienić go na dowolną biżuterię, zegarek czy inny drobiazg w każdym salonie Jubilerskim Sezam za cenę nominalną lub za dopłatą. Jeśli obawiamy się, że nie trafimy w gust solenizanta lub zdublujemy prezent, nie chcemy sami decydować czy zakupić zegarek czy biżuterię, w jakim stylu wybrać drobiazg aby uszczęśliwić obdarowywaną osobę, wtedy idealnym pomysłem będzie pięknie zapakowany w eleganckie pudełko bon jubilerski. Bon podarunkowy biżuteria występuje w dużym zakresie nominałów, aby ułatwić dopasowanie do potrzeb kupującego. Bon jubilerski do duże ułatwienie zakupów na różne okoliczności dla osób które słabo znamy. Często jest wybierany przez rodziców uczniów jako forma podziękowania dla nauczycieli i wychowawców z okazji ich święta, ale też jako upominek na zakończenie roku szkolnego. Bony jubilerskie Sezam są do nabycia we wszystkich stacjonarnych salonach, a także w sklepie internetowym  na www.jubilersezam.pl

Jubiler Sezam wyjątkowa skarbnica biżuterii.

Sezam biżuterii to wyjątkowe miejsce gdzie każdy znajdzie idealne, spełniające oczekiwania precjoza wykonane ze szlachetnych kruszców takich jak złoto i srebro oraz z innych metali jubilerskich, pięknie wykonaną biżuterię zdobioną różnobarwnymi kamieniami szlachetnymi, a także najwyższej jakości zegarki renomowanych producentów, które sprawdzą się jako dodatki w każdej stylizacji. Każdy klient, który będzie chciał zrealizować bon jubilerski może rozpłynąć się w morzu asortymentu różnorodnych wzorów pierścionków, kolczyków, naszyjników, bransoletek, a także wielu innych produktów.

Jubiler Sezam to nowoczesna idąca z duchem czasu rodzinna, regionalna firma, której celem jest sprostanie oczekiwaniom swoich klientów, dlatego posiada wykwalifikowany personel, który dba o dobre relacje z klientami na każdym etapie sprzedaży, rozwiązuje wszystkie wynikłe problemy i nie pozostawia klienta samego w problemowych sytuacjach.

.

Przejdź do góry