W pierwszych dniach sierpnia 2019 roku opublikowany został raport „50 Kobiet Biznesu Polskiej Gospodarki 2019”, prezentujący sylwetki i dokonania najbardziej przedsiębiorczych pań w naszym kraju.
Latem, szczególnie w czasie urlopów, wybieramy biżuterię, która doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Podkreśli naszą urodę w kostiumie kąpielowym oraz doda uroku podczas romantycznej kolacji w tawernie przy plaży. W czasie wakacyjnego wyjazdu warto postawić na srebro, a szczególnie na srebrne celebrytki. Te niezwykle stylowe dodatki latem świetnie sprawdzą się w połączeniu z jasnymi kolorami oraz opaloną skórą.
Zazwyczaj dużo czasu poświęcamy na dobór strojów i rodzajów makijażu do naszej sylwetki. Czytamy liczne porady, rozmawiamy ze stylistkami. I bardzo dobrze. Różnimy się między sobą i nie wszystko, co dobrze leży na koleżance również i nam zapewni znakomity wygląd. Aby perfekcyjnie dopełnić całość naszego image powinnyśmy również pomyśleć o pasującej do nas biżuterii. Przede wszystkim najważniejszy jest umiar oraz to, aby wszystkie elementy biżute
Rośliny od wieków pojawiają się jako element dekoracyjny i ozdobny – kwiaty, liści i łodygi zdobią nie tylko elewacje budynków i sufitowe kasetony ale także ozdobne szaty, buty i oczywiście biżuterię. Motywy roślinne to od tysiącleci jeden z ulubionych wzorów jubilerów i złotników. Co ciekawe moda na takie ozdoby nie przemija. Biżuteria z motywem kwiatowym to idealny prezent zarówno dla osób o wrażliwej, romantycznej naturze, jak i zdecydowanych,
Sygnety wspaniale prezentują się na dłoni każdego mężczyzny. Pierścienie wykonane ze złota, srebra lub tytanu, proste, zdobione naturalnymi kamieniami lub grawerem, są idealnym dodatkiem podkreślającym styl współczesnego mężczyzny.
Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej i Pana Jezusa oraz krzyżyki to symbole wiary, które często ofiarowywane są najbliższym w najważniejszych chwilach życia. Medalik lub krzyżyk na złotym łańcuszku może stanowić wyjątkową pamiątkę przekazywaną w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Takie prezenty często wręczane są z okazji Chrztu, Pierwszej Komunii Świętej i Bierzmowania.
Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej lub krzyżyk to prezent, który pozostanie na pokolenia. Taki medalik na złotym łańcuszku idealnie sprawdzi się jako pamiątka I Komunii Świętej, chrztu oraz innych ważnych wydarzeń w życiu. Jak dobrać długość łańcuszka oraz jego wzór aby wydobyć piękno medalika lub krzyżyka, a biżuteria dobrze prezentowała się na szyi?
Firma Okavango Diamond Company zaprezentowała największy niebieski diament, jaki kiedykolwiek wydobyto w Botswanie. Jego kolor specjaliści określają jako fancy deep blue. Oszlifowany kamień waży 20,46 karatów i nazwano go "Okavango Blue". Przed oszlifowaniem diament był dwa razy większy i miał aż 41,11 karatów.
Zegarek to prezent, który doskonale wpisuje się w doniosłość chwili. Pozwala podkreślić rangę wydarzenia i sprawia, że dziecko czuje się dojrzalsze i ważne. W końcu ma swój pierwszy w życiu, prawdziwy zegarek! Jeśli więc zastanawiacie się, jaki model wybrać dla chłopca, a jaki dla dziewczynki, zapraszamy do lektury naszego poradnika.
Szkło z Murano to prawdziwa legenda szkła weneckiego. Millefiori, Cristallo, Avventurina czy Calcedonia to tylko kilka najbardziej znanych odmian tego wyjątkowego szkła. Jego historia sięga XIII wieku, kiedy na Murano powstała pierwsza huta szkła, jednak tradycja wytwarzania szkła w okolicach Wenecji zaczyna się już w wieku VIII. Dziś szkło z Murano to tylko i wyłącznie rękodzieła, pochodzące z manufaktur wyspie Murano. Mogą to być zarówno maleńk
Wyświetl 1 to 10 of 22 (1 Strony)

Przejdź do góry