Wiadomo, że ślub i wesele to duży wydatek, ale w naszym ślubnym budżecie nie może zabraknąć ślubnej biżuterii. Oczywiście – najważniejsze są obrączki. Wyjątkowy dzień, jakim jest dzień ślubu, to okazja, aby założyć wyjątkową biżuterię. Wyjątkową – czyli jaką?
Zegarki Casio to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią aktywny styl życia. Japońska firma już od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w zegarkach elektronicznych. Aktualnie proponuje modele z kolekcji Casio Vintage, które nawiązują do super modeli z lat 80. i 90. ubiegłego wieku.
W pierwszych dniach sierpnia 2019 roku opublikowany został raport „50 Kobiet Biznesu Polskiej Gospodarki 2019”, prezentujący sylwetki i dokonania najbardziej przedsiębiorczych pań w naszym kraju.
Latem, szczególnie w czasie urlopów, wybieramy biżuterię, która doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Podkreśli naszą urodę w kostiumie kąpielowym oraz doda uroku podczas romantycznej kolacji w tawernie przy plaży. W czasie wakacyjnego wyjazdu warto postawić na srebro, a szczególnie na srebrne celebrytki. Te niezwykle stylowe dodatki latem świetnie sprawdzą się w połączeniu z jasnymi kolorami oraz opaloną skórą.
Zazwyczaj dużo czasu poświęcamy na dobór strojów i rodzajów makijażu do naszej sylwetki. Czytamy liczne porady, rozmawiamy ze stylistkami. I bardzo dobrze. Różnimy się między sobą i nie wszystko, co dobrze leży na koleżance również i nam zapewni znakomity wygląd. Aby perfekcyjnie dopełnić całość naszego image powinnyśmy również pomyśleć o pasującej do nas biżuterii. Przede wszystkim najważniejszy jest umiar oraz to, aby wszystkie elementy biżute
Rośliny od wieków pojawiają się jako element dekoracyjny i ozdobny – kwiaty, liści i łodygi zdobią nie tylko elewacje budynków i sufitowe kasetony ale także ozdobne szaty, buty i oczywiście biżuterię. Motywy roślinne to od tysiącleci jeden z ulubionych wzorów jubilerów i złotników. Co ciekawe moda na takie ozdoby nie przemija. Biżuteria z motywem kwiatowym to idealny prezent zarówno dla osób o wrażliwej, romantycznej naturze, jak i zdecydowanych,
Sygnety wspaniale prezentują się na dłoni każdego mężczyzny. Pierścienie wykonane ze złota, srebra lub tytanu, proste, zdobione naturalnymi kamieniami lub grawerem, są idealnym dodatkiem podkreślającym styl współczesnego mężczyzny.
Medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej i Pana Jezusa oraz krzyżyki to symbole wiary, które często ofiarowywane są najbliższym w najważniejszych chwilach życia. Medalik lub krzyżyk na złotym łańcuszku może stanowić wyjątkową pamiątkę przekazywaną w rodzinie z pokolenia na pokolenie. Takie prezenty często wręczane są z okazji Chrztu, Pierwszej Komunii Świętej i Bierzmowania.
Złoty medalik z wizerunkiem Matki Boskiej lub krzyżyk to prezent, który pozostanie na pokolenia. Taki medalik na złotym łańcuszku idealnie sprawdzi się jako pamiątka I Komunii Świętej, chrztu oraz innych ważnych wydarzeń w życiu. Jak dobrać długość łańcuszka oraz jego wzór aby wydobyć piękno medalika lub krzyżyka, a biżuteria dobrze prezentowała się na szyi?
Firma Okavango Diamond Company zaprezentowała największy niebieski diament, jaki kiedykolwiek wydobyto w Botswanie. Jego kolor specjaliści określają jako fancy deep blue. Oszlifowany kamień waży 20,46 karatów i nazwano go "Okavango Blue". Przed oszlifowaniem diament był dwa razy większy i miał aż 41,11 karatów.
Wyświetl 1 to 10 of 24 (1 Strony)

Przejdź do góry