Barbara Buczek, business manager Salonów Jubilerskich SEZAM, w gronie 50 Kobiet Biznesu Polskiej Gospodarki 2019

Barbara Buczek, business manager Salonów Jubilerskich SEZAM, w gronie 50 Kobiet Biznesu Polskiej Gospodarki 2019

W pierwszych dniach sierpnia 2019 roku opublikowany został raport „50 Kobiet Biznesu Polskiej Gospodarki 2019”, prezentujący sylwetki i dokonania najbardziej przedsiębiorczych pań w naszym kraju.

Biznes jest kobietą

Kobiety polskiego biznesu to odważne i pewne siebie osoby, które zakładając i prowadząc własne firmy, budują polską gospodarkę. Warto podkreślić, że co trzecia firma w Polsce zakładana jest właśnie przez kobietę. Kilkaset tysięcy pań każdego dnia realizuje swoje biznesplany. Wśród nich są jednak takie, których osiągnięcia mogą stać się inspiracją i pomocą w osiąganiu celów dla innych.

Raport „50 Kobiet Biznesu Polskiej Gospodarki 2019” prezentuje sylwetki pań, które swoje życie związały z biznesem i osiągnęły prawdziwy sukces w swoich dziedzinach. Irena Eris, Krystyna Janda, Aneta Kręglicka, Grażyna i Dominika Kulczyk, Anna Lewandowska, Ewa Minge, Teresa Rosati – to tylko kilka przedsiębiorczych kobiet, których dokonania zostały opisane publikacji. Wśród bohaterek znalazła się także Barbara Buczek, business manager Salonów Jubilerskich SEZAM.

Barbara Buczek od 25 lat, czyli od momentu powstania rodzinnej firmy, tworzy i rozwija sieć Salonów Jubilerskich SEZAM w Małopolsce i na Podkarpaciu. SEZAM to multibrand jubilerski, który w swojej ofercie ma markową biżuterię światowych marek w tym PANDORA i SWAROVSKI, biżuterię ze złota i srebra polskich artystów, a także markowe zegarki: m.in. VERSACE, VOSTOK, TIMEX czy CASIO. Oferta firmy dostępna jest w 11 salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.jubilersezam.pl

Raport „50 Kobiet Biznesu Polskiej Gospodarki 2019” to publikacja, która powstała z okazji 50. wydania magazynu kobiet biznesu „Businesswoman & Life”.

Zapraszamy do zapoznania się pełnym wywiadem z Panią Barbarą

Przejdź do góry