Wydarzenia 2014

JUBILER SEZAM SPONSOREM PREMIERY KSIĄŻKI JACKA BILCZYŃSKIEGO

Piękno w naszej branży jest niezwykle ważną kategorią estetyczną. Nie mogło nas więc zabraknąć podczas premiery książki "FIT od kuchni", wspanaiłej pozycji traktującej o stylu życia dla dobrej formy.

Premiera książki miała miejsce w KIJÓW.CENTRUM w Krakowie, 7 czerwca. Seksowny trener i dietetyk Jacek Bilczyński przyciągnął swoją osobą ponad tysiąc fanów pięknej sylwetki. Gościem specjalnym imprezy była Agnieszka Czerwińska - właścicielka agencji modelek o krągłych kształtach Nobody’s Perfect, która właśnie dzięki poradom Jacka Bilczyńskiego schudła aż 60 kilogramów! Książka "FIT od kuchni" to druga książka Jacka Bilczyńskiego, pierwsza "FIT jest seksy" zyskała ogromną popularność. Bilczyński obala wiele mitów i kładzie nacisk na niedoceniane tematy odnośnie dbałości o formę i piękne ciało.

THE LOOK OF THE YEAR 2014 - FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU DLA MODELEK.

Cieszymy się, że mogliśmy pokazać naszą biżuterię podczas finału tak prestiżowego konkursu, jakim jest od 1983 r. "The look of the year". Piękne modelki zaprezentowały ją w zestawieniu z kolorowymi strojami kąpielowymi.

W finale wzięło udział 12 modelek. Jury przewodniczyła znana stylistka Joanna Horodyńska. Wyłoniono 5 dziewcząt, które wezmą udział w ogólnopolskim półfinale w Łodzi. Finał imprezy, podczas którego zobaczymy zwyciężczynię eliminacji w Gemini, odbędzie się 29 sierpnia 2014 r. i będzie transmitowany na żywo na antenie TVP2.

SEZAM SPONSOREM JUWENALIÓW TARNOWSKICH

Prezentujemy II wybory Miss Studentek Państwowej Wyższej Szkoły Zawodeowej w Tarnowie. Tarnowskie studentki lśniły na wybiegu w Gemini Park w biżuterii SEZAM

Po raz kolejny Salony Jubilerskie SEZAM sponsorują ulubioną przez studentów imprezę, czyli JUWENALIA.

Młode dziewczęta prezentowały się pięknie w naszej biżuterii.

Wszystkie uczestniczki Wyborów Miss oczywiście otrzymały od SEZAM-u biżuteryjny upominek. Dla klientów galerii, którzy odwiedzili nasz Salon również przygotowaliśmy niespodzianki, a dla fanów naszego facebook'a konkursy.

BIŻUTERIA SEZAM W NOWYM YORKU

Sesja zdjęciowa redaktorek EKSmagazynu w Nowym Yorku odbyła się z udziałem naszej biżuterii. Zapraszamy do oglądania.

EKS w Wielkim Mieście” to analogia do znanego i lubianego na całym świecie serialu, a że "EksMagazyn" nazwę ma nieprzypadkową, bo chodzi w niej przede wszystkim o to, by właśnie takie przejęzyczenia jak „seks” pojawiały się jak najczęściej, w końcu rozbieramy seksownie najseksowniejszych mężczyzn z Polsce, dlatego postanowiłyśmy pobawić się w modelki i wystąpić w sesji o tym tytule" – mówi Anna Chodacka, sekretarz redakcji.

Sesję zdjęciową w Nowym Yorku wykonała Olivia A. Davis, fotografująca na co dzień znane osobistości w Londynie.

JUBILEUSZ 20-LECIA ISTNIENIA FIRMY SEZAM

20 lat = 20% rabatu

"- Sezamie otwórz się!
- przecież jestem otwarty!!!
- od kiedy ???
- Panie.. od dwudziestu lat..."

W lutym 2014 r. minęło 20 lat istnienia na małopolskim rynku Salonów Jubilerskich SEZAM. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowy prezent - 20% rabatu na cały asortyment, tylko w weekend 1 i 2 lutego.

Również cały 2014 rok będzie okazją do przygotowywania licznych niespodzianek i prezentów dla naszych klientów.

Przejdź do góry