Biżuteria Bangle

Jest 55 produktów.
na stronę
Towar na zamówienie

69 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Pokazuje 1 - 48 z 55 elementów

Bransoletki to jedne z najbardziej popularnych i lubianych dodatków biżuteryjnych. Ich rodzajów oraz stylów jest mnóstwo. Ostatnio częstym wyborem, jaki dokonują nasi klienci, jest bransoletka typu Bangle. Jest to wyjątkowy rodzaj bransoletek, który wyróżnia bardzo sztywna budowa. Co to oznacza? Bransoletki wykonywane są w taki sposób, że tworzą stabilną obręcz wokół dłoni - na wzór pierścionków, czy obrączek.

Bransoletki wykonywane są z bardzo różnorodnych materiałów, począwszy od stali, srebra, aż po złoto. Co więcej, w kolekcji bransoletek Bangle znajdziesz również nietypowe połączenia kruszców, tworzyw sztucznych oraz bardzo różnorodnych kamieni. Dzięki temu styl bransoletek może być zarówno elegancki, klasyczny, nowoczesny jak i oryginalny. Pozwala to na dużą różnorodność w wyborze, dlatego bransoletki z naszej kolekcji cieszą się tak dużą popularnością.

W kolekcji bransoletek typu Bangle znajdziesz modele o różnej grubości, szerokości oraz splocie. Dzięki temu każda bransoletka jest wyjątkowa i zupełnie inna od pozostałych. Bransoletki typu Bangle możemy łatwo i efektownie łączyć z pozostałą biżuterią. Bransoletki te świetnie prezentują się zestawieniu z zegarkami, a złota biżuteria damska oraz srebra będzie idealnie pasować do bransoletek typu Bangle. Mogą one być delikatnym lub bardzo wyrazistym akcentem w całej stylizacji. W kolekcji znajdziesz zarówno lekkie, jak i masywniejsze modele bransoletek.

Przejdź do góry