Naszyjniki

Wykonane w złocie próby 333 lub 585 oraz w srebrze próby 925 naszyjniki damskie są chętnie wybieranym przez kobiety rodzajem biżuterii. W naszym sklepie internetowym znajdują się modele zdobione różnymi technikami jubilerskimi, jak grawer, metaloplastyka czy galwanika. Proponujemy egzemplarze awangardowe, wyraziste, wysadzane kamieniami naturaln...

Wykonane w złocie próby 333 lub 585 oraz w srebrze próby 925 naszyjniki damskie są chętnie wybieranym przez kobiety rodzajem biżuterii. W naszym sklepie internetowym znajdują się modele zdobione różnymi technikami jubilerskimi, jak grawer, metaloplastyka czy galwanika. Proponujemy egzemplarze awangardowe, wyraziste, wysadzane kamieniami naturalnymi oraz syntetycznymi, jak też delikatne łańcuszki z dyskretnymi wisiorkami.

Zapewniamy prawdziwe bogactwo wzorów, form oraz materiałów wykorzystywanych do ich stworzenia. Obok klasycznych damskich naszyjników złotych i srebrnych, proponujemy modele szklane, a także wersje do których wykonania użyto: stali, tytanu, bursztynu. Produkty występują same lub w kompletach z bransoletą lub kolczykami. Wśród dostępnych modeli znalazły się także propozycje dla mężczyzn w oryginalnych, surowych formach o bardzo męskim charakterze.

Więcej

Naszyjniki

Jest 381 produktów.
na stronę

Naszyjnik czarno złoty krzyżyk z kryształkami i cyrkoniami NSC0091

128,00 zł
W magazynie

Naszyjnik Facet Swan, czarny, różnobarwne metale

499,00 zł
W magazynie

Naszyjnik Swarovski Sparkling Dance Round, biały, powlekany rodem

429,00 zł
W magazynie

Wisiorek One, niebieski, powlekany rodem

429,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 48 z 381 elementów

Przejdź do góry