Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Jest 628 produktów.

Podkategorie Pokaż

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 628 elementów

Ten wyjątkowy dzień...

Obrączki ślubne Jubiler Sezam to obrączki, które zostaną z Wami na zawsze


Wszystkie obrączki są  wykonywane i wyceniane indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem obrączek prosimy o przesłanie na adres e-mail sklep@jubilersezam.pl:

- nr katalogowy obrączki,
- rozmiar obrączki męskiej i/lub żeńskiej,
- w przypadku wariantu z kamieniami prosimy o informację czy obrączka ma posiadać cyrkonie czy diament.

Łączymy szczęścia w pary-Jubiler Sezam

W odpowiedzi prześlemy wycenę oraz informację o dalszych krokach zamówienia.

Zawarcie małżeństwa to coś więcej niż tylko prawne poświadczenie związku dwojga ludzi. Jest ono przede wszystkim ogromnym dowodem miłości, którą Para Młoda chce podzielić się również ze swoimi najbliższymi. Z pewnością ważnymi symbolami harmonii i zjednoczenia bratnich dusz są obrączki ślubne, które młodzi naszą zazwyczaj na znak lojalności i wierności wobec siebie. Dlatego właśnie biżuteria ta powinna zostać wybrana starannie i jakościowo, z poszanowaniem gustu drugiej połówki.

Kilkaset obrączek ślubnych specjalnie dla Was 

W asortymencie sklepu dostępnych jest kilkaset modeli oraz wzorów tych wyjątkowych pierścionków, dzięki czemu nawet najbardziej wybredna para odnajdzie swoje idealne srebrne, tytanowe lub złote obrączki ślubne. Użycie wysokogatunkowych kruszców oraz staranne i precyzyjne wykonanie sprawi, że ozdoba ta będzie pięknie wyglądać na palcu przez wiele lat. Jej trwałość pomoże scalić relację dwojga ludzi, idących wspólnie przez życie.

Obrączki ze złota, srebra, tytanu i platyny tylko od Jubiler Sezam


Oferujemy szeroki wybór biżuterii bogato zdobionej, klasycznej i jednolitej oraz nowoczesnej, o nietuzinkowym designie. Dostępne są zarówno obrączki ślubne złote, srebrne lub tytanowe, o prostym, eleganckim fasonie, jak i modele wielokolorowe lub wysadzane kamieniami szlachetnymi, np. diamentami czy cyrkoniami. W ofercie wyróżnia się również biżuteria o oryginalnym wzornictwie, takim jak motywy greckie. W celu przymierzenia wybranej obrączki ślubnej, złotej lub z innego kruszcu, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych.

Przejdź do góry