Medaliki

Jubilerski sklep internetowy Sezam oferuje szeroki wariant biżuterii religijnej. Proponujemy krzyżyki złote i srebrne w bardzo prostej formie, jak też warianty bardzo ozdobne. Posiadamy również srebrne i złote medaliki z wizerunkami świętych i błogosławionych. Biżuteria jest kunsztownie wykonana z pieczołowitością i troską o wyjątkowo estetyczny...

Jubilerski sklep internetowy Sezam oferuje szeroki wariant biżuterii religijnej. Proponujemy krzyżyki złote i srebrne w bardzo prostej formie, jak też warianty bardzo ozdobne. Posiadamy również srebrne i złote medaliki z wizerunkami świętych i błogosławionych. Biżuteria jest kunsztownie wykonana z pieczołowitością i troską o wyjątkowo estetyczny wygląd. Idealnie nadaje się upominek na Komunię Świętą bądź Bierzmowanie.

Wśród dostępnych modeli znajdują się krzyżyki i medaliki damskie – subtelne, delikatne, z dodatkami z naturalnych kamieni bądź ażurową otoczką. Posiadamy w ofercie także egzemplarze dedykowane dla mężczyzn – nieco większe, bardziej surowe, które cechuje męski charakter. Ciekawą propozycją jest możliwość wygrawerowania na biżuterii dowolnej inskrypcji. Może to być data Komunii Świętej bądź inicjały Bierzmowanego.

Dla kobiet oferujemy bardziej ozdobne modele, wysadzane kamieniami naturalnymi lub cyrkoniami, grawerowane bądź z ażurową otoczką.

Więcej

Medaliki

Jest 230 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 230 elementów

Przejdź do góry