Bransolety i bransoletki

Bransolety i bransoletki

Jest 926 produktów.

Podkategorie Pokaż

na stronę

92 zł 115 zł
Obniżona cena!
Produkt dostępny z różnymi opcjami

Bransoletka wężykowa Pandora Moments z O w koronie

699 zł
W magazynie

 Bransoletka wężykowa Pandora Moments z O w koronie

279 zł
W magazynie

 Bransoletka wężykowa Pandora Moments z O w koronie

799 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 48 z 926 elementów

Jubiler Sezam to gwarancja jakości i zadowolenia.

Nasze produkty staną się efektowną dekoracją dłoni oraz cudownym dodatkiem do każdego stroju. Modne bransoletki damskie wspaniale prezentują się w każdym zestawieniu, męskie bransolety zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów a kolekcja dziecięca pozwoli znaleźć wyjątkowy prezent o bogatej symbolice.

W naszej kolekcji, obok celebrytek i innych bransolet przygotowanych z myślą o paniach, znalazły się także i te, które doskonale zaprezentują się na męskiej dłoni. Zróżnicowana grubość i rodzaj splotu pozwoli dobrać taki model, który swoją stylistyką będzie najbliższy Państwa estetycznym upodobaniom. Oferujemy zarówno te tradycyjne, jak i bardziej finezyjne, korzystające z różnorodności materiałów.

Dysponujemy wariantami łańcuszkowymi, urzekającymi swoją delikatnością i subtelnością modnymi celebrytkami, jak również szerokimi banglami, które doskonale uzupełniają biznesowy wizerunek. W ofercie znalazły się nie tylko jednokolorowe propozycje, ale także i projekty wielokolorowe, wykorzystujące nie tylko złoto, ale i inne surowce: tytan, mineralit, alpak, kauczuk lub bursztyn. W wielu przypadkach stanowią one reprezentację najwspanialszych kolekcji cenionych w jubilerskim świecie projektantów oraz młodych, poszukujących nowych i ciekawych rozwiązań twórców i adeptów sztuki jubilerskiej. Dlatego też dodatki te tak bardzo różnią się od klasycznych, nie ujmujących oryginalnością oraz powtarzalnych w swym wzornictwie.

Bogata oferta modeli dziecięcych, z wyjątkową możliwością graweru z indywidualną, wykonywaną na zamówienie inskrypcją – np. z okazji Chrztu Świętego stanie się wartościową pamiątką na lata.

Nasza kolekcja składa się nie tylko z produktów wykonanych ze złota próby 333 i 585, srebra próby 925, ale również ze stali nierdzewnej, skóry naturalnej oraz innych tworzyw.

Jubiler Sezam Wyraź siebie

Przejdź do góry