Odessa

Biżuteria Odessa

Jest 234 produktów.
na stronę
Towar na zamówienie

115 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Pokazuje 1 - 48 z 234 elementów

Kupuj produkty z kolekcji Odessa i razem z Jubiler Sezam wspieraj Ukrainę. Kolekcja ta tworzona jest przez ukraińskich mistrzów jubilerstwa, którzy  w niesamowity sposób łączą ze sobą złoto i srebro. W tych trudnych czasach każda pomoc jest na wagę złota, a zakup biżuterii Odessa to idealna okazja do okazania wsparcia.

Wyjątkowość tej kolekcji polega przede wszystkim na technice, za pomocą której tworzone są poszczególne wyroby. Połączenie złota i srebra wymaga użycia odpowiedniej i niełatwej technologii. Wszystko dlatego, że oba metale posiadają inną temperaturę topnienia. Złotnicy pracujący przy tworzeniu biżuterii muszą wykazać się widzą oraz skrupulatnością ,dlatego proces tworzenia biżuterii z kolekcji Odessa wymaga czasu oraz precyzji. W rezultacie otrzymujemy jednak przepiękne i subtelne kolczyki, bransoletki, zawieszki oraz pierścionki.

Kolekcja Odessa w sposób subtelny łączy piękno srebra i lutowanego złota dostępnego w różnych kolorach, tworząc wyjątkowe zestawy biżuterii. Różowe i żółte złoto doskonale współgra ze srebrem oraz z cyrkoniami, które dodatkowo nadają blasku całej kolekcji. Są nimi wysadzane nie tylko kolczyki, ale również zawieszki, bransolety i kolczyki. Połączenie blasku cyrkonii ze srebrem i złotem tworzy idealna harmonię, dlatego tez biżuteria ukraińskich projektantów doskonale sprawdzi się w codziennych, jak i odświętnych stylizacjach.

Wyroby z kolekcji są tak zaprojektowane, że możesz łączyć je ze sobą w dowolnych kombinacjach tworząc swoje własne i wyjątkowe komplety. Dlatego Odessa to biżuteria damska, która urzeka swoim pięknem oraz delikatnością.

Przejdź do góry