Odessa

Biżuteria Odessa

Jest 121 produktów.
na stronę
Towar na zamówienie

98 zł 109 zł
Obniżona cena!
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Towar na zamówienie

179 zł 199 zł
Obniżona cena!
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Towar na zamówienie

161 zł 179 zł
Obniżona cena!
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Pokazuje 1 - 48 z 121 elementów

Odessa to kolekcja która została stworzona przez ukraińskich mistrzów jubilerstwa. Łączy ze sobą złoto i srebro tworząc wyjątkową i oryginalną biżuterię. Dzięki pomysłowi połączenia tych dwóch metali w jednym wyrobie, biżuteria przypadnie do gustu miłośniczkom obu kruszców.

Wyjątkowość tej kolekcji polega przede wszystkim na technice, za pomocą której tworzone są poszczególne wyroby. Połączenie złota i srebra wymaga użycia odpowiedniej i niełatwej technologii. Wszystko dlatego, że oba metale posiadają inną temperaturę topnienia. Złotnicy pracujący przy tworzeniu biżuterii muszą wykazać się widzą oraz skrupulatnością ,dlatego proces tworzenia biżuterii z kolekcji Odessa wymaga czasu oraz precyzji. W rezultacie otrzymujemy jednak przepiękne i subtelne kolczyki, bransoletki, zawieszki oraz pierścionki.

Kolekcja Odessa w sposób subtelny łączy piękno srebra i lutowanego złota dostępnego w różnych kolorach, tworząc wyjątkowe zestawy biżuterii. Różowe i żółte złoto doskonale współgra ze srebrem oraz z cyrkoniami, które dodatkowo nadają blasku całej kolekcji. Są nimi wysadzane nie tylko kolczyki, ale również zawieszki, bransolety i kolczyki. Połączenie blasku cyrkonii ze srebrem i złotem tworzy idealna harmonię, dlatego tez biżuteria ukraińskich projektantów doskonale sprawdzi się w codziennych, jak i odświętnych stylizacjach.

Wyroby z kolekcji są tak zaprojektowane, że możesz łączyć je ze sobą w dowolnych kombinacjach tworząc swoje własne i wyjątkowe komplety. Dlatego Odessa to biżuteria damska, która urzeka swoim pięknem oraz delikatnością.

Przejdź do góry