Atlantic

Zegarki Atlantic

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Atlantic zegarek szwajcarska precyzja.

Atlantic zegarki to wizytówka szwajcarskiego przemysłu zegarmistrzowskiego, powstała w roku 1888, w Bettlach w Szwajcarii, a jej założycielem był Eduard Kummer jeden z twórców szwajcarskiego zegarmistrzostwa. Pomimo licznych trudności z rozwojem firmy, początkowo nazywana EKB czyli "Edward Kummer Bettlach" z upływem lat została zmieniona na Atlantic, stała się rozpoznawalna i ceniona na całym świecie.

Marka Atlantic za swoje logo przyjęła cyrkiel i kotwicę, a nazwę skojarzyła z wielka wodą.

Zegarki Atlantic 1
Zegarki Atlantic 2

Pierwsze zegarki pod nazwą Atlantic zostały wypuszczone na salony mody w 1932 roku, jako jedne z pierwszych na świecie zegarków wodoszczelnych.

Na przełomie wielu lat powstało wiele nowatorskich konstrukcji np. stworzenie mechanizmu umożliwiającego zmianę wartości datownika przy pomocy koronki, a także rozwój zegarków wodoszczelnych min. tytanowy Nautilus. Jednakże sztandarowym modelem marki, bijącym rekordy popularności pośród klientów po dziś dzień jest zegarek Atlantic Worldmaster, obecnie należący do linii Art deco, która odwzorowuje ten legendarny zegarek.

Dlaczego warto kupić zegarek Atlantic?

Zegarki Atlantic posiadają niezawodne mechanizmy Eta lub Ronda, posiadają wodoszczelność nie mniejszą niż 3 ATM. Dostępne są szczelności w zależności od modelu na poziomie 30 m, 50 m, 100 m, 200 metrów. W modelach zegarków, w których jest to możliwe zastosowane są rewelacyjne, nie rysujące się szkła szafirowe. Zegarki Atlantic wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej 316L, lekkiego tytanu i drogocennego złota.

Zegarek Atlantic damski i zegarek męski męski Atlantic sealine skierowany jest do klientów o silnej osobowości, uparcie dążących do wyznaczonego celu. Aby stać się dostępnym dla większej grupy klientów, firma zaczęła produkować zegarki Atlantic utrzymując wysoki poziom wykonania, ale uczyniła je bardziej dostępnymi cenowo. Atlantic zegarek to zatem elegancki drobiazg dla każdego, świetnie komponujący się z każdą stylizacją i będący fantastycznym dodatkiem garderoby bez względu na okazję.

Charakterystyczną cechą zegarków Atlantic jest każdorazowe stosowanie tradycyjnej koperty o klasycznym kształcie. Wszystkie zegarki Atlantic posiadają swój indywidualny numer referencyjny, zawierający niezbędne informacje na jego temat, dzięki temu każdy egzemplarz może być w prosty sposób zidentyfikowany.

Zegarki występują na tytanowych i stalowych bransoletach w różnych odcieniach, podkreślone blaskiem złoceń w kolorze żółtego i różowego złota, pokryte specjalną czarną powłoką PVD połączone z kamieniami, a także wykonane z 14 karatowego złota.

Zegarki damskie Atlantic elegance to prestiżowe modele, pośród których każda kobieta znajdzie ciekawy model dla siebie, ponieważ występują w wersji na pasku lub ozdobnej bransolecie o zróżnicowanym wzornictwie, dzięki którym będzie mogła podkreślić swoją klasę niezależnie czy będzie to tradycyjny czy o sportowym charakterze model.

Zegarek Atlantic ponadczasowy prezent


Decydując się na zakup zegarka Atlantic masz gwarancję produktu tworzonego z zaangażowaniem i pasją do sztuki zegarmistrzowskiej idącej w parze z bardzo wysoką jakością i wieloletnią niezawodnością.

Atlantic to fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby jako przejaw uczucia, może stać się rodzinną pamiątką emocji i sentymentalnych wspomnień przekazywaną z pokolenia na pokolenie

prezent upamiętniający wyjątkowe okazje

Zegarki Atlanic to kompromis pomiędzy eleganckim, efektownym designem, a wysoką użytecznością. Atlantic łączy interesujący design z licznymi funkcjami przydatnymi każdego dnia jak: datownik, fluorescencyjne wskazówki, dodatkowe tarcze. Atlantic to prestiżowe zegarki, które oferują niezawodny pomiar czasu przez wiele lat.

Przejdź do góry