Firuze

Biżuteria Firuze

Jest 37 produktów.
Towar na zamówienie

59 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Pokazuje 1 - 37 z 37 elementów

Kolekcja Firuze tworzona jest z niezwykłą precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest to możliwe przy pomocy nowoczesnej technologii, jaką zastosowali tutaj twórcy biżuterii. To właśnie dzięki microsettingowi kamienie osadzane w biżuterii lśnią oszałamiającym blaskiem. Kamienie osadzane są bardzo blisko siebie, tworząc niemalże jednolitą całość. Metoda ta jest bardzo czasochłonna i wymaga dużej precyzji, jednak końcowy efekt jest zachwycający!

Firuze to biżuteria przeznaczona szczególnie dla kobiet odważnych, które lubią się wyróżniać. Znajdziecie w niej srebrne kolczyki, zawieszki, bransoletki, naszyjniki oraz pierścionki. Każdy element kolekcji jest bogato wysadzany kolorowymi cyrkoniami, a ich szlif zapewnia niezwykły połysk.

Kolekcja Firuze to niezwykła kolorystyka oraz kunszt. Znajdziecie tutaj wyjątkowe komplety biżuterii lub pojedyncze elementy w różnorodnej kolorystyce. Począwszy od pierścionków z czarnymi cyrkoniami, poprzez kolor turkusu, różu, czy też czerwieni. Dodatkowo Jubiler Sezam oferuje Wam biżuterię wielokolorową, która tworzy zachwycającą mozaikę.

Firuze to kolekcja, która sprawdzi się przede wszystkim, jako wyrazisty dodatek do stylizacji codziennych i mniej formalnych. Natomiast biżuterię osadzoną jednym lub dwoma stonowanymi kolorami cyrkonii z powodzeniem możemy założyć na wieczorowe wyjścia, czy do sukni ślubnej. Tak dobrany dodatek podkreśli każdą stylizację.

Przejdź do góry