Kolczyki

W niniejszej kolekcji znalazły się złote kolczyki próby 333 i 585 oraz srebrne próby 925. Są to wspaniałe dodatki dla kobiet, które pragną urozmaicić swój codzienny wizerunek odrobiną luksusu i artystycznej innowacyjności. W ofercie znalazły się propozycje nie tylko dla ambitnych, asertywnych i nowoczesnych kobiet, ale i dla dziewczynek, które ...

W niniejszej kolekcji znalazły się złote kolczyki próby 333 i 585 oraz srebrne próby 925. Są to wspaniałe dodatki dla kobiet, które pragną urozmaicić swój codzienny wizerunek odrobiną luksusu i artystycznej innowacyjności. W ofercie znalazły się propozycje nie tylko dla ambitnych, asertywnych i nowoczesnych kobiet, ale i dla dziewczynek, które od najmłodszych lat pragną podróżować przez wszystkie obszary świata mody. Zróżnicowane wzornictwo, ujawniające się także poprzez dopasowane typy zapięć (zapięcie angielskie, bigiel, sztyft, szarnir), pozwoli sięgnąć po bardzo ciekawą parę kolczyków złotych lub srebrnych – w pełni odpowiadającą estetycznym upodobaniom naszych Klientek.

W katalogu produktów znalazły się nie tylko pary o prostym, eleganckim wzorze, ale również i te, które zostały przez projektantów urozmaicone cyrkoniami, kamieniami naturalnymi (począwszy od brylantów, poprzez ametysty, szafiry, aż po rubiny i topazy) a nawet grawerem.

Więcej

Kolczyki

Jest 905 produktów.
na stronę
0 Komentarz (y)

NAKŁADKI DO KOLCZYKÓW SZTYFTOWYCH SWAROVSKI ICONIC SWAN, CZARNE, W ODCIENIU RÓŻOWEGO ZŁOTA

369,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

379,00 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
0 Komentarz (y)

Kolczyki sztyfty zdobione kuleczkami

159,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Kolczyki sztyfty z lśniącymi asymetrycznymi sercami

199,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

99,00 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Pokazuje 1 - 48 z 905 elementów

Przejdź do góry