Obrączki exclusive

Brak produktów w tej kategorii.

Obrączki ślubne symbolem pięknej, wiecznej miłości.

Obrączki ślubne są symbolem pięknej, wiecznej miłości, to złote krążki które dwie osoby chcące spędzić ze sobą resztę swojego życia wręczają sobie podczas ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Założenie obrączki na palec przez ukochaną drugą połowę, to przyrzeczenie sobie nawzajem bycia ze sobą na dobre i na złe.

Jubiler Sezam aby sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów i ułatwić im znalezienie tego najpiękniejszego modelu, który skradnie serce młodej pary zgromadził w salonach pokaźną, różnorodną ofertę ponad 500 modeli obrączek ślubnych wykonanych z białego, żółtego i różowego złota, często urozmaicanego połączeniem z karbonem, tytanem, palladem. Złoto to wartościowy kruszec gwarantujący trwałość, wszechstronność i możliwość występowania w wielu wersjach kolorystycznych oraz połączeniu z innymi metalami.

Obrączki exclusive 1
Obrączki exclusive 2

Zaufaj doświadczeniu i tradycji.

Ekskluzywne obrączki ślubne skierowane są do klientów szukających oryginalnego designu, wyróżniającego się niezwykłym, innowacyjnym stylem i nietuzinkową kolorystyką modelu swych wymarzonych obrączekNa szczególną uwagę zasługują ekskluzywne obrączki ślubne z grawerem, fantazyjne wykonane z różnokolorowego złota, niejednokrotnie ozdobione pięknie połyskującymi kamieniami, cyrkoniami i diamentami, są niepowtarzalne, przykuwające uwagę, jedyne w swoim rodzaju. Ponieważ obrączki to wybór na długie lata, przy wyborze należy zwrócić szczególną uwagę na walory estetyczne ale też praktyczne, najważniejsze aby były dopasowane do indywidualnych potrzeb i charakteru klientów.

Najbardziej popularne i najczęściej wybierane przez klientów są obrączki wykonane ze złote próby 585, które w stopie zawierają 58,5 % czystego złota.

Najbardziej popularne i najczęściej wybierane przez klientów są obrączki wykonane ze złote próby 585, które w stopie zawierają 58,5 % czystego złota.

Ekskluzywne obrączki ślubne wykonane z próby 585 to najlepszy kompromis pomiędzy zawartością szlachetnego kruszcu i bardzo dobrymi właściwościami fizycznymi. Ekskluzywne obrączki ślubne to gwarancja ponadczasowej elegancji ,a zarazem trwałości, te walory pozwolą cieszyć się przez wiele lat wysoką wartością posiadanych obrączek.

Ekskluzywne obrączki ślubne to nietuzinkowe modele, ciekawe łączenia różnych surowców i kolorów złota, finezyjne wzornictwo, perfekcyjnie oprawione cyrkonie, przykuwające swym blaskiem wartościowe diamenty sprawią, że każda młoda para znajdzie swój wymarzony i unikatowy model.

Jaką obrączkę wybrać ?

Przy wyborze należy zwrócić uwagę aby obrączka nie była za luźna lub za ciasna. Dobrze dopasowany rozmiar to taki, który z niewielkim oporem wchodzi na palec i swobodnie spoczywa u jego nasady. Ekskluzywne obrączki ślubne są masywniejsze, o większej wadze dzięki temu są odporniejsze na upływ czasu.

Aby zwiększyć komfort noszenia obrączki posiadają w środku specjalne profilowanie tzw. soczewkę.

Jubiler Sezam gwarancja jakości .

Jubiler Sezam gwarantuje swoim klientom perfekcyjną jakość wykonania, z surowców najwyższej jakości ich wymarzonych obrączek. Zakupione obrączki objęte są dożywotnim serwisem. Wieloletnie doświadczenie i pasja sprawiają że każdy klient spotka się z profesjonalną i miłą obsługą .

Aby dodać obrączkom szczególnego indywidualnego charakteru, można je dodatkowo spersonalizować fenomenalnie sprawdzą się tu obrączki dla zakochanych z grawerem, które będą przypominać o tym najważniejszym dniu.

Każda para obrączek zapakowana jest w eleganckie opakowanie z podświetleniem LED - Gratis

Obrączki exclusive 3

Przejdź do góry