Kolczyki srebrne owalne z oksydą i markazytami
- Kruszec:
- srebro
- Kolor kruszcu:
- oksydowany
- Próba:
- srebro próby 925
- Rodzaj kamienia:
- Markazyt
- Kolor kamienia:
- Szary
- Rodzaj zapięcia:
- angielskie
- Kolekcja:
- Wiktorii
- Asortyment:
- Kolczyki
- Model:
- NS 7402 j.oksyda
Stylowe kolczyki wykonane ze srebra próby 925 zachwycają subtelną elegancją i ponadczasowym designem. Ich owalna forma z motywem line prezentuje się wyjątkowo szykownie, łącząc klasyczne wzornictwo z nutą nowoczesności.
Powierzchnię kolczyków zdobią dwa równoległe rzędy markazytów, które subtelnie połyskują, tworząc efekt delikatnej, metalicznej tafli. Oksydowane srebro pięknie podkreśla każdy detal wzoru, dodając biżuterii głębi i eleganckiego, nieco retro charakteru.
Kolczyki zapinane są na zapięcie angielskie, gwarantujące wygodę i bezpieczeństwo noszenia. Ich klasyczna forma sprawia, że doskonale komponują się z wieloma stylizacjami — od codziennych po wieczorowe.
To srebrne, oksydowane kolczyki z markazytami, które łączą w sobie klasyczną elegancję, subtelny blask i ponadczasowy styl. Idealne dla kobiet ceniących biżuterię z charakterem i finezyjnym wykończeniem, zwłaszcza w zestawie z dopasowanym pierścionkiem o tym samym wzorze.
Wymiary: długość wzoru 2,7 cm, szerokość 4,7 mm, długość od zapięcia 2,3 cm
Zapięcie: angielskie
W ofercie posiadamy pierścionek do skompletowania w osobnej sprzedaży.
Pasujące elementy
Produkty podobne
Gwarancja jakości
Bezpieczna dostawa do paczkomatu
Aż 30 dni na zwrot towaru
Ozdobne opakowanie
Copyright © 2019 - 2022 Jubiler Sezam. Wszelkie prawa zastrzeżone