Komplet srebrny kolczyki i zawieszka ósemka ażurowa
- Kruszec:
- srebro
- Kolor kruszcu:
- oksydowany
- Próba:
- srebro próby 925
- Kolekcja:
- Story
- Asortyment:
- Komplet
- Model:
- M5-171
Ten srebrny komplet zachwyca wyjątkowym połączeniem delikatności i nowoczesnego stylu. Zarówno kolczyki, jak i zawieszka, mają kształt symbolicznej ósemki, która w połowie jest gładka, a w połowie ażurowa, tworząc harmonijną kompozycję o unikalnym charakterze.
Kolczyki wyposażono w wygodne zapięcie typu bigiel zamknięty, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo noszenia. Całość doskonale sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na bardziej wyjątkowe okazje, dodając subtelnego blasku i elegancji każdej kreacji.
To także idealny pomysł na prezent, który zachwyci swoją precyzją wykonania i ponadczasowym wzornictwem. Dodaj ten srebrny komplet z ósemkami do swojej kolekcji, aby cieszyć się jego urokiem każdego dnia.
Wymiary: Długość zdobienia kolczyków 2,6 cm, długość z zapięciem 4,4 cm, długość zawieszki 3,8 cm, dł. koluszka 1 cm
W ofercie posiadamy również pierścionek i bransoletę do skompletowania w osobnej sprzedaży.
Pasujące elementy
Produkty podobne
Gwarancja jakości
Bezpieczna dostawa do paczkomatu
Aż 30 dni na zwrot towaru
Ozdobne opakowanie
Copyright © 2019 - 2022 Jubiler Sezam. Wszelkie prawa zastrzeżone