Środki do pielęgnacji biżuterii

Środki do pielęgnacji biżuterii

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Środki do pielęgnacji biżuterii.

Biżuteria to bardzo ważna część garderoby wielu kobiet. Wyjątkowość i urok biżuterii jest długotrwały, ale jej piękno jest kruche. Warto więc zatroszczyć się o delikatną strukturę już od pierwszego dnia użytkowania. Do codziennej pielęgnacji należy wprowadzić zasadę zdejmowania swych kosztowności, zarówno w trakcie porządków domowych, jak i przed pójściem na wieczorny wypoczynek. Dzięki tym zabiegom unikniemy niepotrzebnych uszkodzeń wszelkiego rodzaju łańcuszków i bransolet. Kolejnym bardzo ważnym krokiem jest pamiętanie o tym, że zarówno perfumy, jak i różnego rodzaju kremy nie służą naszej biżuterii, ponieważ ta w kontakcie z kosmetykami po prostu ciemnieje. Natomiast jeśli chodzi o przechowywanie biżuterii to najlepiej przetrzymywać każdy produkt osobno. 

Odpowiednia pielęgnacja przywróci dawny blask.

Co robić w przypadku, gdy pomimo wszystkich powyższych porad nasza biżuteria straci blask? Warto wtedy sięgnąć po profesjonalne środki do pielęgnacji biżuterii, dzięki którym oczyścimy całą swoją kolekcję w domowym zaciszu. Jubiler Sezam proponuje sprawdzone środki do domowego czyszczenia biżuterii, takie jak kąpiel  do złota lub srebra. To właśnie one pomogą w kilka minut przywrócić pierwotny blask naszej ukochanej bransoletki, a płyn do czyszczenia sprawi, że dotrzemy do wszystkich zakamarków.

Pielęgnacja biżuterii pozwala na utrzymanie naszych produktów w perfekcyjnym stanie.

A co jeśli szykujemy się na wielkie wyjście i w ostatniej chwili przypominamy sobie o zaniedbanej biżuterii? Rozwiązaniem jest poręczna ściereczka do czyszczenia, która pomoże odświeżyć zapomniany łańcuszek już w kilka chwil, bez konieczności użycia płynu. Zadbaj o swoje skarby i sięgnij po środki do pielęgnacji biżuterii już na samym początku jej użytkowania i nie pozwól, aby czas odcisnął piętno na Twoich ulubionych błyskotkach.

Przejdź do góry