Biżuteria z diamentami

Jest 720 produktów.
na stronę

1 530 zł 1 800 zł
Obniżona cena!
Produkt dostępny z różnymi opcjami

    Zawieszka złota z brylantami i szmaragd    Złoto próby 585    Kolor: żółte złoto    Kolekcja: Markiza    Liczba kamieni: 1 szmaragd i 28 diamentów    Masa Kamieni: szmaragd 0,55ct+bryl 0,110ct    barwa H, czystość Si     Opatrzona certyfikatem autentyczności     Waga średnia 1,3 gram

2 759 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 48 z 720 elementów

Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety-Merlin Monroe.

Biżuteria z diamentami jest ponadczasowa i od dawna wpisuje się w wizerunek kobiet silnych, ale też pragnących podkreślać swoją kobiecość. O popularności biżuterii z diamentami świadczy też jej ogromne zróżnicowanie. W sklepie jubilerskim Sezam dostępne są przeróżne części biżuterii z diamentami.

Inne kamienie, choć piękne, nie mogą się równać z diamentami.

Biżuteria z diamentami to symbol tego, co niepowtarzalne i czyste. Kobiety kochają czuć się wyjątkowe, a kupując biżuterię z diamentami, mają pewność ich unikalności. To kamienie, którą są najdroższe. Klientki sklepu jubilerskiego Sezam chcą czuć się wartościowe i doceniane. Dlatego też tak bardzo kochają diamenty. Nie bez znaczenia jest również rozmiar i czystość diamentów.

Diamentowa biżuteria to uosobienie kobiecego piękna.

Diamenty od zawsze cieszą się miłością i uwagą kobiet. Te wspaniałe wyroby jubilerskie są unikalne, eleganckie, bogate i klasyczne. Jubiler Sezam wie, że miłość do biżuterii z diamentami jest wieczna. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą kolekcję diamentowej biżuterii. Cały wybór uosabia piękno i wdzięk. Pokochasz każdą biżuterię w kolekcji .Posiadamy biżuterię diamentową na każdą okazję, w każdym projekcie i na każdy gust. Wystarczy, że przejrzysz naszą kolekcję online. W naszym sklepie internetowym możesz kupić naszyjnik z diamentami, diamentową zawieszkę, kolczyki z diamentami, i najpiękniejsze pierścionki z diamentem.

Diamentowe projekty biżuterii na każdą okazję.

W naszej ofercie można znaleźć, kolekcje biżuterii z diamentami na różne okazje. Mamy klasyczne projekty do noszenia na co dzień, ekstrawaganckie projekty na przyjęcia, wesela i uroczystości. Nasza biżuteria z brylantami to doskonały prezent na każdą okazję, taką jak urodziny, rocznice, ślub czy festiwale.

Biżuteria z diamentami i zasada 4C:

Wycena diamentów opiera się o tak zwaną zasadę 4C (od angielskich słów carat weightclaritycolour i cut). Obejmuje ona cztery podstawowe parametry diamentu: karat (czyli masę kamienia), kolor, czystość i szlif. Warto zauważyć, że ostatnie kryterium dotyczy wyłącznie oszlifowanych diamentów, czyli brylantów.

  • Karat – to pierwszy i chyba najważniejszy czynnik przy wyznaczaniu ceny diamentu. Masa tego kamienia określana jest w karatach. 1 karat (1 ct) odpowiada wadze 0,2 grama. Dodatkowo każdy karat dzieli się na 100 punktów.
  • Kolor – o cenie diamentu i tworzonych z niego brylantów decyduje też jego barwa. Najdroższe są diamenty o barwie białej. Im bielszy diament tym wyższa będzie jego cena. Wyjątkiem są tu tak zwane diamenty fantazyjne o bardzo rzadkich barwach: zielone, niebieskie czy różowe. Za diamenty fantazyjne uważa się wyłącznie te, które osiągnęły swój kolor w naturalnym procesie, w przeciwieństwie do sztucznie barwionych diamentów syntetycznych. Barwę diamentów określa się według skali od D do Z. Najdroższe są diamenty o barwie D – praktycznie bezbarwne. Do najtańszych kamieni należą te o barwie od K do Z, posiadające dosyć wyraźne zabarwienie żółte, szare lub brązowe.
  • Czystość – każdy diament posiada własną, niepowtarzalną strukturę. Znacząco wpływa ona na to, ile kosztuje 1 karat diamentu. Zwykle składają się na nią wewnętrzne inkluzje, zwane fachowo „wrostkami” oraz znamiona na zewnętrznej warstwie kamienia zwane „skazami”. Oczywiście im więcej wrostek i skaz tym mniejsza czystość diamentu i jego cena. Analogicznie najdroższe będą kamienie całkowicie pozbawione wewnętrznych i zewnętrznych znamion.
  • Szlif – jest tym co zmienia surowy diament w brylant. Za najbardziej klasyczny i najpiękniejszy uchodzi szlif okrągły, zwany również po prostu brylantowym. Tak oszlifowany diament powinien mieć co najmniej 57 ścianek, tak zwanych faset. Taki kształt i proporcje pozwalają na osiągnięcie niezwykłego efektu optycznego. Inne popularne szlify brylantów to owal, szmaragd, łezka, markiza czy princess.

Od ponad 26 lat zdobywamy serca naszych klientów i staliśmy się bardzo lubianą marką. Jesteśmy niezawodni i nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości naszych produktów. Nasz sklep internetowy to zaufana platforma, na której możesz zrobić bezpieczne zakupy biżuterii, nie martwiąc się o nic.

 

Kupując biżuterię Jubiler Sezam masz gwarancję:

 

  • Produktu, przygotowanego z najwyższej jakości materiałów
  • Wieloletniego doświadczenia i pasji
  • Profesjonalnej i miłej obsługi
  • Zwrotu do 14 dni roboczych
  • Otrzymasz biżuterię zapakowaną z ozdobne pudełko prezentowe

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejdź do góry