Kolczyki srebrne 925 oksydowane z cyrkoniami i markazytami
- Kruszec:
- srebro
- Kolor kruszcu:
- oksydowany
- Próba:
- srebro próby 925
- Rodzaj kamienia:
- Cyrkonia
- Kolor kamienia:
- Czerwony
- Kolekcja:
- Wiktorii
- Asortyment:
- Kolczyki
- Model:
- NS 7446 j.oksyda
Wyjątkowe kolczyki wykonane ze srebra próby 925 zachwycają elegancją i kunsztem wykonania. Ich prostokątny wzór został subtelnie wysadzany drobnymi markazytami, które delikatnie połyskują, nadając biżuterii klasycznego, wiktoriańskiego uroku.
W centralnej części kompozycji znajdują się dwie cyrkonie o szlifie bagiety w kolorze granatu, które przyciągają wzrok głębią barwy i szlachetnym połyskiem. Ich ciepły, czerwony odcień pięknie kontrastuje z metalicznym blaskiem markazytów, tworząc efekt eleganckiego wyrafinowania.
Kolczyki posiadają zapięcie angielskie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo noszenia. Całość dopełnia delikatne oksydowanie srebra, podkreślające detale zdobienia i dodające biżuterii stylowego charakteru retro.
To srebrne kolczyki z markazytami i czerwonymi cyrkoniami, idealne dla kobiet ceniących biżuterię o ponadczasowym wdzięku, subtelnym blasku i eleganckim wykończeniu. Doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych okazji.
Wymiary: wysokość wzoru 1,3 cm, szerokość 1 cm, wysokość kolorowej cyrkonii około 5,4 mm, szerokość obu kamieni 5,2 mm
Zapięcie: angielskie
Pasujące elementy
Produkty podobne
Gwarancja jakości
Bezpieczna dostawa do paczkomatu
Aż 30 dni na zwrot towaru
Ozdobne opakowanie
Copyright © 2019 - 2022 Jubiler Sezam. Wszelkie prawa zastrzeżone