Krzyżyki złote

Jest 276 produktów.
na stronę
Towar na zamówienie

215 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Towar na zamówienie

229 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami
Pokazuje 1 - 48 z 276 elementów

Krzyżyk złoty wartościowy drobiazg.

Złoty krzyżyk to długowieczny, wartościowy element biżuterii, który będzie stanowił fenomenalny dodatek do każdego stroju dla osoby, która będzie chciała go nosić ze względów religijnych, ale dzięki bogatej i mocno zróżnicowanej ofercie, znajdzie taki który sprawdzi się także jako delikatna ozdoba, subtelnie podkreślająca naturalną urodę właścicielki. Krzyżyk złoty wykonany jest z największą precyzją i starannością, z najwyższej jakości złota próby 0,585, a także tańszych odpowiedników wykonanych ze złota niższej jakości próby 0,375 i 0,333. Różnorodność wykorzystanych surowców do produkcji sprawia, że każdy klient, który chciałby mieć w swojej kolekcji taką czarowną ozdobę w złotym kolorze, będzie mógł sobie na nią pozwolić.

Złoty krzyżyk element biżuterii dla każdego.

Złoty łańcuszek z krzyżykiem będzie fenomenalnie prezentował się zarówno do codziennych i eleganckich wyjściowych stylizacji. Będzie nie tylko dodatkiem o głębokiej religijnej symbolice, ale dzięki producentom, którzy ciągle urozmaicają i wprowadzają dodatkowe kunsztowne zdobienia, pięknie oprawione kamienie, unikalne, nowoczesne formy, tradycyjny krzyżyk staje się wspaniałym ponadczasowym dodatkiem biżuteryjnym. Złoty krzyżyk to różnorodność wzorów, fasonów i wielkości. Zróżnicowanie tych cech i sprawia, że pośród szerokiego wachlarza można znaleźć ten jedyny, wyjątkowy, zarówno klasyczny, prosty w stylu złoty krzyżyk męski, a także fantazyjnie zdobiony złoty krzyżyk damski, który idealnie trafi w gust danej osoby. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, Jubiler Sezam nieustannie poszerza ofertę o coraz to nowocześniejsze i unikatowe wzory. Pośród nich znajdziemy bardzo popularny wśród klientów krzyżyk złoty papieski, benedyktyński a także jerozolimskim. Wspaniałym dodatkiem do łańcuszka, a także fenomenalnym podkreśleniem letnich i wieczorowych kreacji będzie złoty krzyżyk wysadzany pięknie połyskującymi, białymi i kolorowymi cyrkoniami, a także szlachetnymi kamieniami jak szafiry, rubiny niejednokrotnie diamenty.

Krzyżyki złote 1
Krzyżyki złote 2

Złoty krzyżyk fenomenalny prezent dla każdego.

Zloty krzyżyk z cyrkoniami będzie wspaniałym trafionym prezentem na różne okazje, zarówno dla małej dziewczynki jak i kobiety. Różnorodne proste fasony, z wizerunkiem Jezusa, oraz bez dodatkowych zdobień pozwolą znaleźć idealny złoty krzyżyk dla chłopca, który będzie wspaniałą, ponadczasową pamiątką. Złoty krzyżyk na chrzest czy sakrament komunii można dodatkowo spersonalizować, wykonać indywidualny grawer na rewersie z datą uroczystości, będzie to fantastyczne podkreślenie i upamiętnienie tego ważnego dnia. Złoty krzyżyk 585 z odpowiednio dobranym łańcuszkiem w komplecie, będzie idealnym elementem biżuterii, symbolem miłości lub uznania, który można wręczyć bliskiej osobie, jako upamiętnienie ważnej i wyjątkowej chwili. Wybierając taki upominek należy zwrócić szczególną uwagę na upodobania, styl i osobowość osoby obdarowywanej. Bogata oferta wśród krzyżyków sprawi, że bez problemu każdy znajdzie ten właściwy, idealny wzór, który wspaniale wkomponuje się w stylizację obdarowanej osoby.

Przejdź do góry