Obrączka złota gładka handmade YE OG4 próba 585

YE OG4

1 275 zł

Dopasowanie produktu

* pola wymagane

Jak zmierzyć rozmiar obrączki i pierścionka? Produkt z darmową dostawą Darmowa dostawa dotyczy zamówień na kwotę powyżej 200zł, płatnych przelewem na konto (nie dotyczy płatności kurierowi). Wysyłka realizowana jest przez firmę kurierską UPS. Ozdobne opakowanie Wszystkie nasze zamówienia pakujemy w eleganckie pudełko i ozdobną torbę podarunkową.

Karta

Nr. katalogowyYE OG4
Rozmiar 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
Waga od: 2,60 do: 3,54 g
Kruszeczłoto próby 585 - 14 karat
Kolor kruszcużółty

Więcej informacji

brączka złota gładka handmade próba 585

  • Materiał: Złoto próby 585
  • Szerokość: ok 4 mm
  • Profil: Półokrągły
  • Zdobienie: Gładka polerowana powierzchnia
  • Dostępne Wersje kolorystyczne: żółte złoto
  • Oprawa kamieni: Brak
  • Soczewka wewnętrzna: brak
  • Gratisy: opakowanie w cenie obrączek

„Gdybyśmy patrzyli na każdy nasz wyrób jako produkt dla masowego odbiorcy, nasze produkty nie miałyby duszy. W naszej pracowni tworzymy wyroby z charakterem ale przede wszystkim z unikalną historią. Efekt naszej pracy to nie zasługa maszyn lecz ludzkich rąk i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność co do jej jakości.”- Jubiler firmy Sezam

 

                 Wybór obrączek ślubnych to ważne wydarzenie, gdyż pozostają one z nami do końca życia. Warto wybrać unikatowy produkt, w którego wykonanie ktoś włożył swoje serce, cierpliwość i pasję. Obrączki symbolizują małżeństwo i wierność, ciągłość i niekończącą się miłość. Lata doświadczeń i nawiązane kontakty pozwalają przedstawiać bardzo bogatą i konkurencyjną cenowo ofertę wyjątkowych obrączek, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla każdej Młodej Pary to indywidualna, personalizowana biżuteria, jedyna na całe życie, która ją łączy, dlatego dobrze jest poświęcić więcej czasu na jej wybór. Obrączki powinny być wyborem „od serca” – w związku z tym warto wybrać salon, który właśnie tak postrzega ich wartość.

Jubiler Sezam ma zaszczyt zaprezentować w swojej ofercie wyjątkowe obrączki handmade. Jesteśmy firmą rodzinna, daleko nam do sieciówek wyróżniamy się unikalnością naszych wyrobów. Ręcznie wykonane obrączki są jedyne w swoim rodzaju. W naszej pracowni jubilerskiej w Starym Sączu powstają małe dzieła sztuki. Obrączki w które ktoś włożył serce, pasję i doświadczenie. Ciężka praca naszych jubilerów, dla których ich wyroby to nie tylko bezduszny produkt. Nadają im charakter i historię, w każdy swój wyrób wkładają 100% zaangażowania. Proces powstawania obrączek jest złożony i obejmuje wiele etapów. Dla uzyskania założonego efektu, na każdym z nich należy zachować bezkompromisową dbałość o najdrobniejszy detal. Obrączki ręcznie robione marki Jubiler Sezam zawierają prawie 60% czystego złota w swoim stopie, dzięki wysokiej jakości złota obrączki są grubsze, bardziej odporne na zarysowania i przede wszystkim stają się pamiątką na lata.

Wybierając obrączki handmade marki Jubiler Sezam mamy pewność, że są to jedyne i niepowtarzalne symbole miłości.

Dodatkowo mamy pewność, że nie są one robione maszynowo ale ręcznie z ogromną dokładnością. Unikatowe, ręcznie robione obrączki ślubne, symbol miłości i oddania, będą stanowić pełną dobrych wspomnień pamiątkę wspaniałego dnia ślubu. Obrączki ślubne handmade to wspaniała i piękna pamiątka wyjątkowego dnia.

 

Jubiler Sezam udziela dożywotnią gwarancję na jakość stopu oraz zapewnia dożywotni serwis i pomoc. Gwarantuje wykonanie obrączek handmade z najlepszych surowców. W branży jubilerskiej nasze podejście do klientów i produktów wciąż jest rzadko spotykane, u nas jest standardem.

 

 

                                                                               Jubiler Sezam Łączymy szczęścia w pary

Przejdź do góry