Zawieszka z diamentem Flower nr AW 55114 YW złoto 14 karat

AW 55114 YW

669 zł

0.66 g

Produkt z darmową dostawą Darmowa dostawa dotyczy zamówień na kwotę powyżej 200zł, płatnych przelewem na konto (nie dotyczy płatności kurierowi). Wysyłka realizowana jest przez firmę kurierską UPS. Ozdobne opakowanie Wszystkie nasze zamówienia pakujemy w eleganckie pudełko i ozdobną torbę podarunkową. Diament!

Karta

Nr. katalogowyAW 55114 YW
Rozmiar -
Waga od: 0,63 do: 0,96 g
Kruszeczłoto próby 585 - 14 karat
Kolor kruszcudwukolorowe

Więcej informacji

Zawieszka z diamentem Flower złoto 14 karat

  • Asortyment: zawieszka z diamentem
  • Surowiec: złoto
  • Kolor: dwa kolory
  • Próba: 585, 14 karat
  • Zdobienie: diament o masie od 0,04 ct do 0,080 ct (istnieje możliwość zakucia większego kamienia), kolor H i czystość SI
  • Wymiary: średnica wzoru 6 mm, długość koluszka 5 mm, brylant uniesiony ku górze na wysokość 5 mm

Zawieszka złota zdobiona diamentem z kolekcji Flower. Kolekcja Flower inspirowana jest pięknem kwiatów w połączeniu z blaskiem diamentów zamkniętym w subtelnym i eleganckim stylu. Biżuteria stworzona dla miłośniczek delikatnych ozdób z motywem kwiatowym. Zawieszka wykonana z najwyższej jakości złota próby 585. Diament  zakuty w sześciu łapkach w oprawie z białego złota.  Zawieszkę można zestawić z pierścionkiem zaręczynowym Flower, który jest dostępny w ofercie. Całość utworzy kompozycję idealną na każdą okazję, która sprawi że od noszącej ją kobiety nie sposób będzie oderwać spojrzenia. W zestawie z biżuterią jest eleganckie pudełeczko oraz torebka podarunkowa z dołączonym certyfikatem autentyczności diamentu.

Przejdź do góry