Łańcuszki zabezpieczające

Łańcuszki zabezpieczające Pandora

Jest 18 produktów.

Łańcuszek zabezpieczający Serce z drzewem genealogicznym

209 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający ze stokrotkami

169 zł
W magazynie

Błyszczący łańcuszek zabezpieczający

299 zł
W magazynie

Srebrny łańcuszek zabezpieczający

209 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający ze srebra

339 zł
W magazynie

Srebrny łańcuszek zabezpieczający z cyrkoniami sześciennymi

299 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający Monogram

239 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający z logo Pandora

389 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający PANDORA Rose, cyrkonia sześcienna

509 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający z logo Pandora

169 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający z motywem serc

169 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający z półksiężycem i gwiazdą

259 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający z charmsami „Na zawsze rodzina”

169 zł
W magazynie

Łańcuszek zabezpieczający z motylami i charmsami

259 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Biżuteria Pandora łańcuszki zabezpieczające, niecodzienne dodatki na każdy dzień.

Pandora łańcuszek zabezpieczający to niecodzienna wersja dodatków do bransoletki, które dzięki swojej innowacyjności i praktycznemu zastosowaniu zdobywają nieustannie serca klientów na całym świecie. Każdy zna tę wyjątkową markę Pandora i wie co sobą reprezentuje. Miłośnicy ponadczasowej u uniwersalnej biżuterii, poszukiwacze nowinek biżuteryjnych powinni zwrócić uwagę na te niesztampowe i eleganckie ozdoby. Łańcuszek zabezpieczający Pandora to funkcjonalny i wręcz niezbędny element każdej bransolety, świetnie sprawdzi się jako olśniewający  misternym wykonaniem produkt na różne okazje, wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby. Łańcuszki zabezpieczające Pandora to dodatki wykonane z najlepszej jakości materiałów, z doskonałą precyzją i misternym wykonaniem, aby mogły cieszyć wzrok swoim niesztampowym wzornictwem najbardziej wymagającego klienta. Marka Pandora powstała dzięki wielkiemu uporowi dwojga ludzi, to wyjątkowo utalentowany jubiler Per Enevoldsen i jego małżonka wprowadzili w życie swój doskonały koncept stworzenia unikalnej biżuterii, która będzie zawsze modna, będzie pełnić funkcję uniwersalnego doskonałego na każdą okazję. Poszukiwania idealnego miejsca do produkcji zakończyły się w Tajlandii, tam rozpoczęła się i trwa po dziś dzień produkcja tego fenomenalnego produktu. Wyjątkowa biżuteria Pandora cieszy się nieprzerwaną popularnością, a odświeżane kolekcje nowymi fantastycznymi trendy wzorami sprawiają, że ta mistyczna popularność trwa nieprzerwanie do dziś.

Pandora łańcuszek zabezpieczający to praktyczny element twojej bransolety.

Pandora łańcuszki zabezpieczające to doskonałe i praktyczne elementy, które zapobiegną samoistnemu rozpięciu i zgubieniu bransolety, ale też świetnie będą się komponować w połączeniu z inny charmsami. To niezbędne elementy bransoletki, które sprawdzą się w każdych okolicznościach, niezwykle uniwersalne ozdoby bransoletki będą doskonale prezentować się jako ozdoba nadgarstka właścicielki. Ta niezwykła kolekcja pandora łańcuszek zabezpieczający to różnorodne modele misternie zdobione ciekawymi wzorami takimi serce, nieskończoności czy ozdabiane drobnymi cyrkonami, idealnie sprawdzą się jako pomysł na  prezent, mogą być wyrazem miłości, nierozerwalnej przyjaźni lub innych okazji. Pośród szerokiej oferty dodatków Pandora każdy znajdzie odpowiedni egzemplarz Pandora łańcuszek zabezpieczający, która spełni jego oczekiwania, dodatek idealny na każdą okazję, o zróżnicowanym designie, ciekawym wzornictwie, idealny dodatek który zabezpieczy twoją własną historię.

 Doskonałe prezenty tylko w Jubiler Sezam.

W salonach Jubiler Sezam można znaleźć bogaty wachlarz różnorodnych produktów, w ofercie Pandora łańcuszki zabezpieczające każdy znajdzie odpowiedni element zarówno dla siebie jak i na prezent. Bransoletka podkreślona łańcuszkiem zabezpieczającym Pandora to modele pełne subtelnej elegancji, które sprawdzą się jako niezapomniany podarunek na różne okazje. Ta oferta będzie idealna zarówno na prezent na wieczór panieński, prezent dla koleżanki czy prezent dla bliskiej osoby. Będzie to niezapomniany podarunek, fantastyczny drobiazg, który uświetni każdą uroczystość.

Przejdź do góry