Brilas

Brilas to wyjątkowa kolekcja biżuterii stworzona przez polskiego Artystę. Do jej produkcji wykorzystujemy oryginalne kryształy od Svarowskiego. Osadzone w biżuterii kryształy mienią się dostojnie w świetle tworząc niepowtarzalny efekt wizualny. Kolekcja Brilas przeznaczona jest dla miłośników biżuterii wykonanej ze srebra często oksydowanego lub...

Brilas to wyjątkowa kolekcja biżuterii stworzona przez polskiego Artystę. Do jej produkcji wykorzystujemy oryginalne kryształy od Svarowskiego. Osadzone w biżuterii kryształy mienią się dostojnie w świetle tworząc niepowtarzalny efekt wizualny. Kolekcja Brilas przeznaczona jest dla miłośników biżuterii wykonanej ze srebra często oksydowanego lub rodowanego. Niepowtarzalne kształty i bogata oferta tej kolekcji trafi zapewne w wyselekcjonowane gusta wielu osób.

Brilas to srebrna biżuteria damska z elementami kryształów od Svarowskiego, która została stworzona z niezwykłą starannością i kunsztem. Jest to ręcznie robiona biżuteria o najwyższej jakości. Znajdziecie w niej zarówno zawieszki, bransoletki, kolczyki, jak i pierścionki.Co więcej, dla tych, którzy lubią całe komplety biżuterii, kolekcja Brilans oferuje komplety wisiorków, kolczyków, bransoletek i pierścionków. Dzięki temu gotowy zestaw na wielkie wyjścia i imprezy możecie mieć zawsze w zasięgu ręki.

Na szczególną uwagę zasługują zawieszki, które są osadzane bardzo różnorodnymi kamieniami i kryształami. Ich bogata kolorystyka oraz ciekawe kształty sprawiają, że każda z Was z łatwością dopasuje zawieszkę do swojego stylu, czy wyjątkowej kreacji. Zawieszki z pięknie mieniącymi się kamieniami, w otoczeniu srebra to doskonały wybór nie tylko, jako uzupełnienie eleganckiej stylizacji, ale równie dobrze spisują się jako dodatek na co dzień. Dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi biżuteria z kolekcji Brilas może towarzyszyć podczas każdej okazji. Z łatwością dobierzecie do niej srebrne kolczyki, bransoletkę, czy pierścionek, które zachwycą wszystkich swoim pięknem i blaskiem.

Więcej

Brilas

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Przejdź do góry