CT Scuderia

Zegarki CT Scuderia

Brak produktów w tej kategorii.

Ct Scuderia nietuzinkowe czasomierze.

Scuderia to włoska marka oryginalnych zegarków, której historia wywodzi się z miasta Maranello, gdzie w 1947 roku z linii produkcyjnej zszedł pierwszy i jedyny w swoim rodzaju samochód Ferrari model 125 S. Niezmienną myślą przewodnia tej marki jest „tworzyć unikalne sportowe samochody, reprezentujące najlepszą włoska jakość i konstrukcję, zarówno na drodze jak i na torze.” Scuderia Ferrari odniosła największy sukces w dziejach sportów samochodowych.

Szybkość i innowacyjność zamknięta w zegarkach Ct Scuderia.

Zegarki CT Scuderia zostały stworzone z myślą o odbiorcach lubiących wyzwania, fanów sportów motorowych, a przede wszystkim Formuły 1, poszukujących niezawodnego czasomierza o ciekawej stylistyce. Zegarki Scuderia to połączenie sportu i designerskiego stylu, jakości i niezawodności. Wykonane z największą precyzją zegarki posiadają wodoszczelność - w zależności od modelu od 3 do 5 atm - stalowe koperty i bransolety, paski skórzane lub silikonowe w zależności od kolekcji, wykonane z bardzo wygodnego w użytkowaniu tworzywa sztucznego.

Zegarki Ct Scuderia 1
Zegarki Ct Scuderia 2

Stylistyka zegarków jest inspirowana bolidami Formuły 1, nawiązuje do nich zarówno kształtem, barwą a także nietuzinkowym wykończeniem i detalami. Ferrari to przejaw luksusu, elegancji i nieograniczonej szybkości, dlatego zegarki sygnowane tym logo to fantastyczne uzupełnienie pełnego emocji i różnorodnych przygód stylu życia mężczyzny, którego nadgarstek będzie zdobił. Na tarczy każdego zegarka znajduje się znak Ferrari czyli czarny rumak na żółtej tarczy, Ct Scuderia zegarek kojarzony jest zatem z szybkością i innowacyjnością tych fascynujących samochodów. Ct Scuderia to niezawodne czasomierze wyposażone w niezwykle precyzyjne, bezbłędnie działające mechanizmy kwarcowe - Myiota. Zegarki posiadają analogowy cyferblat, niejednokrotnie wyposażony w chronograf pozwalający w łatwy sposób mierzyć czas wykonanych okrążeń. Pozostałe modele posiadają wyświetlacz cyfrowy z wbudowanym datownikiem, 24 - godzinny format czasu a także niezwykle przydatny stoper i alarm. Kolorystyka tych zegarków dominują barwy typowe dla Ferrari, głównie to czarny, czerwony i żółty.

Cząstka Formuły 1 nietuzinkową ozdobą nadgarstka.

Inspirowane głównie kierownica, deska rozdzielczą i obrotomierzem bolidu Formuły 1, sportowo wykończone będą idealnym dodatkiem dla każdego miłośnika tych wspaniałych maszyn i nie tylko. Kolekcja zegarków Scuderia Ferrari to: Red Rev Evo, Red Rev T, Aeroevo i Red Rev Evo, Race Day, Scuderia XX/FXX, Gran Premio, D50. Na szczególną uwagę zasługują trzy linie. Jest to Red Rev, którego charakterystyczną cechą jest niesztampowy deseń cyferblatu, który przyciąga uwagę stylistyką przypominającą sportowe opony. Lina Scuderia XX/FXX to zegarki o najbardziej przejrzystym cyferblacie Linia Gran Premio to zegarki o bardziej eleganckiej stylistyce, koperta podkreślona jest skórzanym paskiem lub stalową bransoletą.

Ct Scuderia Ferrari to interesujące o sportowej stylistyce zegarki, które sprawdza się jako gadżet nie tylko miłośników sportów samochodowych czy wielbicieli tej fascynującej i niezwykle luksusowej włoskiej marki, ale przypadną do gustu wszystkim klientom poszukującym niezawodnego i ciekawego czasomierza.

Zegarki Ct Scuderia 3

Przejdź do góry