CT Scuderia

Zegarki CT Scuderia

Brak produktów w tej kategorii.

Czas, szybkość, elegancja i zamiłowanie do mechaniki to wymiary zamieszkałe przez CT Scuderia, markę założoną w 2013 roku przez eksperta, włoskiego zegarmistrza Enrico Margaritellego. Estetyka ContaTempo Scuderia łączy determinację i sportowy charakter z klasycznym stylem i najwyższą jakością włoskiego designu. Jak prawdziwy motocykl, nic nie jest pozostawione przypadkowi. I wszystko jest podporządkowane czasowi.

Zegarki na rękę CT Scuderia są wykonywane ręcznie w Szwajcarii. Tarcza została zainspirowana minimalistycznym designem graficznym z licznikami obrotów café racer z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Indeksy chronione szkłem szafirowym świecą jasno dzięki maksymalnej widoczności oferowanej przez system LumiBright. Szczególną uwagę przywiązuje się do wyboru materiałów, inżynierii mechanicznej i piękna wysokiej jakości skórzanego paska z oszałamiającymi szwami z podwójnej bawełnianej nici. Skóry są takie same jak te używane przez włoskich producentów luksusowych butów i producentów samochodów.

Kształt, konstrukcja i decyzja o przymocowaniu trzyczęściowej stalowej skrzynki za pomocą 12 śrub, takich jak klasyczne skrzynie korbowe motocykla, lub smak drobnych wykończeń ujawnionych przez włókno węglowe na tarczy i niespotykany efekt stapiania się na obudowie: wszystko w Zegarek CT Scuderia inspirowany jest kulturą kawiarnianą i włoską elegancją.

Estetyka zawarta w ContaTempo Scuderia wyraża ten sam niepowtarzalny styl tradycyjnego stopera, z nawijaczem i przyciskami o godzinie 12. To więcej niż zwykły szczegół, oznacza to, że zegarki mogą być również trzymane w ręku i noszone na szyi jak stoper, gdy nie są na nadgarstku. Ale z drugiej strony, czym byłaby kolekcja zainspirowana kierowcami kawiarnianymi bez modeli wyposażonych w nawijarkę na 3 lub 6 godzinie, ponieważ to one określają szczególnego ducha CT Scuderia.

Najlepszym sposobem na zrozumienie szybko zmieniającego się ducha zegarków CT Scuderia jest bliższe poznanie ich twórcy, Enrico Margaritelli. Będąc pod wpływem stylu życia motocyklistów, odkąd był chłopcem, założyciel CT Scuderia jest trzecim pokoleniem, które kontynuuje tradycję zegarmistrzowską swojej rodziny. Swoją pierwszą markę stworzył, gdy miał zaledwie 21 lat, zanim zaczął wprowadzać markę Fossil na cały świat. Następnie w 2013 roku Margaritelli zainwestował swoją głęboko zakorzenioną pasję do zegarmistrzostwa i fascynacji kierowcami kawiarnianymi w ContaTempo Scuderia.

Smak i estetyka wyrażona przez zegarek CT Scuderia są dopracowane zarówno do stylu życia, który jest znacznie bardziej zakorzeniony niż prosty trend, jak i do nowoczesnego dżentelmena, który ma głęboką pasję do wszystkiego, co reprezentuje jakość, dynamizm i dzielenie się autentycznym męskim stylem.

Przejdź do góry