Olivia Burton

Zegarki Olivia Burton

Brak produktów w tej kategorii.

Olivia Burton to coś więcej niż tylko zegarek.

Modne zegarki cechują się oryginalnym i nietuzinkowym wzornictwem, świetną jakością wykonania, a także fenomenalną precyzją w odmierzaniu czasu. To nie tylko nudne czasomierze, ale też stanowią praktyczny, elegancki i niejednokrotnie jedyny dodatek do stylizacji zarówno wyjściowej jak i codziennej. Olivia Burton to stosunkowo młoda brytyjska marka, która powstała w 2012 roku, a jej twórczyniami są dwie przyjaciółki ze studiów Jemma Fennings i Lesa Bennet, których celem było stworzenie zegarków łączących w sobie elegancję z luzem oraz zaspokojenie potrzeb estetycznych kobiet. Jest to niezwykle popularny i ceniony styl wśród znanych kreatorów i projektantów mody na całym świecie. Zegarki Olivia Burton cechuje się nowoczesnym, nietuzinkowym wzornictwem, jest odzwierciedleniem brytyjskiego stylu, który wspaniale wkomponuje się zarówno z codziennymi jak i oficjalnymi strojami. Każdy zegarek Olivia Burton to połączenie klasyki z nutką brytyjskiego luzu.

Zegarki Olivia Burton 1
Zegarki Olivia Burton 2

Olivia Burton będzie zachwycać Cię każdego dnia.

Pośród licznych modeli Olivia Burton watches każdy miłośnik klasycznego luzu znajdzie odpowiedni model, który będzie spełniał jego oczekiwania. Bez względu na to czy zegarek ma spełniać funkcję ozdoby casualowego stroju, być noszony na co dzień czy od święta. Odpowiednio dobrany zegarek będzie wspaniałym, wyjątkowo praktycznym, funkcjonalnym drobiazgiem. Olivia Burton zegarki to połączenie elegancji, delikatności i subtelnej kobiecości. Marka stawia na zegarki o ultra kobiecych wzorach, które mają być pięknym, ponadczasowym i wysmakowanym dodatkiem, mającym za zadanie trafić w gust kobiet o różnych osobowościach, stylach i poglądach. Zegarki Olivia Burton cieszą się dużą popularnością wśród klientek dzięki swojemu unikalnemu i nietuzinkowemu wzornictwu cyferblatów, a także filozofii do której skłania się sama firma czyli „no cruelyu”, gdyż paski w niektórych modelach wykonane są z wegańskiej skóry, bez wykorzystania półproduktów odzwierzęcych. Firma Olivia Burton postanowiła tworzyć typowo kobiece wzory delikatnych zegarków, których cyferblaty zdobią motywy kwiatowe oraz wzory związane z pszczołami motylami. Każda kolekcja Olivia Burton zegarek to przepiękne modele posród których każda nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie odpowiedni wzór dla siebie.

Olivia Burton to zegarki o biżuteryjnym charakterze, które trafią w gust kobiety bez względu na wiek i upodobania. Nawiązujące swoim wzornictwem do natury delikatne i subtelne zegarki kuszą swoim pięknem i unikatowym designem w kolekcjach o stylistyce kwiatowej Sunlight Florals lub Enchanted Garden oraz z motywem motyli i pszczół We Love Bees.

Olivia Burton pomysł na ciekawy prezent.

Zegarki Olivia Burton to czasomierze, które cechują się wysoką jakością wykonania , różnorodną florystyczną stylistyką oraz niezawodnością posiada subtelne detale, które czynią je wyjątkowym dodatkiem. Każdy zegarek objęty jest gwarancją producenta. Olivia Burton mogą stać się ciekawym prezentem dla każdej kobiety. Świetnym wyborem będzie model, który można spersonalizować specjalnie dla obdarowanej osoby. Można wykonać grawer, który będzie przypominał o ważnych momentach w życiu. Ten drobny akcent sprawi, że będzie to wspaniała i oryginalna ponadczasowa pamiątka.

Zegarki Olivia Burton 3

Przejdź do góry