Kultowy zegarek Casio Vintage w nowej odsłonie

Kultowy zegarek Casio Vintage w nowej odsłonie

Zegarki Casio to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią aktywny styl życia. Japońska firma już od kilkudziesięciu lat specjalizuje się w zegarkach elektronicznych. Aktualnie proponuje modele z kolekcji Casio Vintage, które nawiązują do super modeli z lat 80. i 90. ubiegłego wieku.

Czy dobre może być jeszcze lepsze? Casio udowadnia, że tak. Kultowa kolekcja zegarków właśnie powiększa się o lekkie i stylowe modele superslim. Nowości charakteryzują się cienką 6-milimetrową kopertą, elektronicznym podświetlanym wyświetlaczem i stalową bransoletą w stylu vintage.

Cienki zegarek Casio Vintage superslim gładko chowa się pod mankietem koszuli, a wyraźne wskazania kalendarza pozwolą szybko zorientować się w zaplanowanych spotkaniach. Koperta z budzącym najlepsze wspomnienia designem osadzona jest na oldschoolowej bransolecie, która przypomina najbardziej charakterystyczne elementy wzornictwa lat 80. i 90. ubiegłego stulecia.

Ten zegarek to manifest stylu i najlepszej jakości. Wszystkie zegarki z kolekcji CASIO VINTAGE to ponadczasowy styl, który pomimo zmieniających się trendów, niezmiennie pozostaje na czasie. Wybrane modele zegarków Casio dostępne są w salonach jubilerskich SEZAM w Nowym Sączu, Tarnowie, Krakowie, Krośnie i Myślenicach oraz w sklepie internetowym jubilersezam.pl

Przejdź do góry